perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në danisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): konversation, samtale, dialog, foredrag, forhandling, prat, samtal, tal, tale
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez bisedë, bisedë në danisht, konversation në shqip
bisedë në danisht

Fjalë të ngjashme

tash catlin palate mouth