perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedoj në danisht

Fjalë: bisedoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): konversere, prate, samtale, snakke, tale
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez bisedoj, bisedoj në danisht, konversere në shqip
bisedoj në danisht