perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në danisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): grosserer, købmand, merkantil, kolonialhandler
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në danisht, grosserer në shqip
biznesmen në danisht