perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në danisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): dej, kage, kalke, sået, dig, penge
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez brumë, brumë në danisht, dej në shqip
brumë në danisht