perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në danisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (16): bord, bred, bryn, kant, kyst, margen, marginal, rabat, ram, rand, remse, skråning, søm, strand, læbe, lempe
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez buzë, buzë në danisht, bord në shqip
buzë në danisht