perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëm në danisht

Fjalë: dëm (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): men, overlast, skade, synd, ulempe
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dëm, dëm në danisht, men në shqip
dëm në danisht