perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në danisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): aftensmad, aftensmat, middag, frokost
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez darkë, darkë në danisht, aftensmad në shqip
darkë në danisht