perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në danisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): tromme
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në danisht, tromme në shqip
daulle në danisht