perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në danisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): får
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në danisht, får në shqip
dele në danisht

Fjalë të ngjashme

mi ritmo top news projekt detyrë