perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në danisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (18): kammer, rom, stue, værelse, dobbeltværelse, fred, hybel, lejlighed, stuers, fredelig, godmodig, lokal, lokale, plads, rum, foyer, hall, sal
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dhomë, dhomë në danisht, kammer në shqip
dhomë në danisht