perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në danisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): vold, voldsomhed, voldtægt, kraft, styrke, tvang
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dhunë, dhunë në danisht, vold në shqip
dhunë në danisht