perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në danisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (14): evne, foræring, gave, gode, present, nærværende, nutid, nuværende, tilstede, tilstedeværende, nu, nytid, erindring, souvenir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dhuratë, dhuratë në danisht, evne në shqip
dhuratë në danisht