perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në danisht

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): , par
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në danisht, få në shqip
disa në danisht

Fjalë të ngjashme

breg hawaii ne rregull mbah tembus