perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në danisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): akt, aktstykke, bedrift, dåd, dokument, gerning, handling
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në danisht, akt në shqip
dokument në danisht