perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drejtoj në danisht

Fjalë: drejtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (20): administrere, anføre, beherske, beordre, bestyre, dirigere, føre, forestå, guide, lede, regere, styre, betjene, drive, stelle, vejlede, forordne, forvalte, påbud, stange
Vlerësim:
(2.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez drejtoj, drejtoj në danisht, administrere në shqip
drejtoj në danisht