perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në danisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): skov, tømmer, træ, trevirke, ved, tre, virke, ferle
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në danisht, skov në shqip
dru në danisht

Fjalë të ngjashme

pushkë gjuetie epik theme