perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në danisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): tobak
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në danisht, tobak në shqip
duhan në danisht

Fjalë të ngjashme

seksi i shpejt tru calling top eleven