perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dush në danisht

Fjalë: dush (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): brusebad, styrt, blæk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez dush, douchebag workout 3, douchebag workout 2 cheats, douchebag workout 2, douchebag life 2, douchebag life, dush në danisht, brusebad në shqip
dush në danisht