perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në danisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): dem, og, samt, ligeså, også, tillige, æren
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në danisht, dem në shqip
edhe në danisht

Fjalë të ngjashme

vicente fernandez