perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në danisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): aroma, duft, lugt, odør, blæst, fis, vind, lukt, parfume
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez erë, erë në danisht, aroma në shqip
erë në danisht