perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në danisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): etikette
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez etiketë, etiketë në danisht, etikette në shqip
etiketë në danisht