perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në danisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): bor, forbryder, fredløs, kriminel, kriminelle, forfatter, håndværker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në danisht, bor në shqip
fajtor në danisht