perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në danisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): få, fortjene, opnå, vinde, tjene, erobre, nå, henna
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez fitoj, fitoj në danisht, få në shqip
fitoj në danisht