perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në danisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): kast, kaste, slynge
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në danisht, kast në shqip
flak në danisht

Fjalë të ngjashme

thesaurus amazing kino daruvar