perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në danisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): sommerfugl
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në danisht, sommerfugl në shqip
flutur në danisht

Fjalë të ngjashme

çift yarık deneyi lidhja mbaroj