perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në danisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): borg
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez fortesë, fortesë në danisht, borg në shqip
fortesë në danisht

Fjalë të ngjashme

bukuria shpirterore