perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frikë në danisht

Fjalë: frikë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (15): angst, fasan, forskrækkelse, frækt, frygt, otte, rædsel, sky, ængstelse, frugten, skræk, sorg, gru, lampefeber, alarm
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez frikë, frikë në danisht, angst në shqip
frikë në danisht