perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në danisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): beholder, dunk, fat, tønde, kar, karge
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez fuçi, fuçi në danisht, beholder në shqip
fuçi në danisht