perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në danisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): blæst, storm, ukær, uvejr, angreb
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez furtunë, furtunë në danisht, blæst në shqip
furtunë në danisht