perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në danisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (10): blunder, bommert, brist, defekt, fejl, fejltagelse, mangel, skyld, tabe, misgreb
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në danisht, blunder në shqip
gabim në danisht