perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjah në danisht

Fjalë: gjah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): bytte, fangst, forfølgelse, jagt, safari, beslaglæggelse, byte, rov
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gjah, gjah mada, gajah tunggal, gajah tulus mp3, gajah tulus lirik, gajah tulus, gjah në danisht, bytte në shqip
gjah në danisht