perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në danisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): orm, slang, slange, hugorm
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gjarpër, gjarpër në danisht, orm në shqip
gjarpër në danisht