perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në danisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (2): seksti, tres
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në danisht, seksti në shqip
gjashtëdhjetë në danisht

Fjalë të ngjashme

personal shopper 5 bark thins dytor 5