perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në danisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (3): albue, knæ, kone
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në danisht, albue në shqip
gju në danisht

Fjalë të ngjashme

bori in english para nga qielli