perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në danisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): bedstemoder, farmor, mormor, bedstemor, tøs
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në danisht, bedstemoder në shqip
gjyshe në danisht

Fjalë të ngjashme

kam mall bukë misri fiji holidays