perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në danisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (4): halv, halvdel, hælet, midte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gjysmë, gjysmë në danisht, halv në shqip
gjysmë në danisht