perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në danisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (9): kone, kvinde, feminin, dame, hun, fru, frue, hustru, viv
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në danisht, kone në shqip
grua në danisht

Fjalë të ngjashme

bashkë ndërtojmë pulë e pjekur