perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në danisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (14): blok, klods, kvarter, talje, trisse, bunke, dynge, høg, hop, trave, pøle, stabel, bål, stank
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në danisht, blok në shqip
grumbull në danisht

Fjalë të ngjashme

mendoj per ty poezi grup interesi