perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në danisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (18): bande, gruppe, gruppering, hop, klynge, samling, skare, skokke, stim, bundt, klase, troppo, aggregat, band, hold, lag, patrulje, team
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në danisht, bande në shqip
grup në danisht