perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në danisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): brumme, klinge, ringe, single, skramle, summe, surre, svirre
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez gumëzhin, gumëzhin në danisht, brumme në shqip
gumëzhin në danisht