perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në danisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (8): modig, tapper, energisk, hårdfør, heltemodig, mandig, djærv, dristig
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në danisht, modig në shqip
guximtar në danisht