perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në danisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): skygge, dunkelhed, mørke, skumring, tusmørke, uklarhed, uvidenhed
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në danisht, skygge në shqip
hije në danisht