perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në danisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): låne
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në danisht, låne në shqip
huaj në danisht

Fjalë të ngjashme

tru spec pak suzuki zyrtar i lartë