perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në danisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (7): miste, spilde, tabe, bomme, henrette, øde, tape
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në danisht, miste në shqip
humbas në danisht

Fjalë të ngjashme

teze hobby