perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në danisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (11): egen, enkelt, personlig, privat, ene, enkel, separat, ugift, respektive, særlig, særskilt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në danisht, egen në shqip
individual në danisht

Fjalë të ngjashme

pajis cam majë moti ne turqi