perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në danisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (6): el, ikke, inde, ingen, intet, nej
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në danisht, el në shqip
jo në danisht

Fjalë të ngjashme

shpjegimi i endrrave f kap guns