perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kështu në danisht

Fjalë: kështu (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (12): ja, jo, så, sådan, således, slik, forsamling, møde, altså, då, derfor, ergo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kështu, kështu foli zarathustra, kështu fliste zaratustra, kështu në danisht, ja në shqip
kështu në danisht

Fjalë të ngjashme

duke bere seks agora kurriz