perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në danisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (5): bide, gange, bidte, nappa, bitte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kafshoj, kafshoj në danisht, bide në shqip
kafshoj në danisht