perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në danisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): aks
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në danisht, aks në shqip
kalli në danisht

Fjalë të ngjashme

adet geciktirici pooth kalan imimobile