perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kamxhik në danisht

Fjalë: kamxhik (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-danez
Përkthime (1): pisk
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: danez kamxhik, kamxhik në danisht, pisk në shqip
kamxhik në danisht